BaranyAerobik

21. BaranyAerobik megyei aerobik verseny

 

 

 

Verseny rendezője: Csiga-Ház Alapítvány

 

 

 

Helye : Mecseknádasd, Liszt Ferenc u. 75.

 

Ideje: 2015. 05. 09. 10 óra

 

 

 

Versenyszámok: CH, BA, SA egyéni, páros trió és csoport

 

ST, AD, AS csoport

Korcsoportok: UP4. UP3, UP2, UP1, Felnőtt

Zene: szabadon választott minden kategóriában

 

Minden egyéb a hazai és nemzetközi szabályoknak megfelelő!

 

Nev. Díj: 500Ft/ fő/ kat. ( csak előzetesen regisztrált versenyzőknek )

 

1.000Ft/fő / kat. ( előzetesen nem regisztrált versenyzőknek)

Nev. Díj fizetésének határideje: 2015. 04. 30.

 

Számlaszám: Csiga-Ház Alapítvány 50700114-16111037

 

 

Belépő: 1.000Ft/ fő csak felnőtteknek! Gyerekeknek ingyenes!

 

 

Egy induló esetén a versenyszámot nem indítjuk el, ebben az esetben korcsoportok

 

összevonása lehetséges

!

 

A zenék leadása előzetesen az info@csiga-haz.eu email címen, vagy

 

pendrive-on a nevezési díjak befizetésével együtt 2015. 04. 30.-ig!

 

 

Szólítást a nevezési határidő után tudok csak küldeni!

 

 

 

 

 

Sporttársi üdvözlettel:

 

 

 

Hegyiné Tóth Lívia

 

Csiga-Ház elnöke

 

 

BaranyAerobik

BaranyAerobik végeredmények:
2012. 06. 09


Challenge

UP4 egyéni
1,Sarkadi Rebeka/Csiga-Ház Magyarszék 26.20
2,Wéber Virág/ Bártfa Pécs 25.00
3,Schaffer Laura/Csiga-Ház Magyarszék 21.80
4,Burján Dóra/ Csiga-Ház Magyarszék 21.20
5,Korb Eszter/Csiga-Ház Pécs 20.80
6,Fürstenhoffer Fanni/ Csiga-Ház Mecseknádasd 18.10

 

UP3 egyéni
1,Csima Georgina/ Bártfa 21.30
2,Bohn Noémi/Csiga-Ház Magyarszék 18.40
3,Dávid Klaudia/Csiga-Ház Mecseknádasd 18.20
4,Hegedűs Bettina/Csiga-Ház Mecseknádasd 17.60

 

UP3 fiú egyéni
1,Zell Julian Maxim/ Csiga-Ház Mecseknádasd 16.9

 

UP3 páros
1,Kasza Melinda, Németh Boglárka / Bártfa Pécs 21.40
2,Takács Dalma, Jávorcsik Boglárka/ PSSE 20.50
3,Kulik Noémi, Darabos Dalma / Bártfa Pécs 19.50
4,Sarkadi Rebeka,Schaffer Laura/ Csiga-Ház Magyarszék 19.00
5,Hegedűs Bettina, Zell Julien Maxim/Csiga-Ház Mecseknádasd 18.60

 

UP3 trió
1,Kulik Noémi,Darabos Dalma,Kasza Melinda / Bártfa Pécs 22.40
2,Csima Georgina, Wéber Virág, Taradán Lilla/ Bártfa Pécs 21.30
3,Kaufmann Hanna,Megyeri Gréta,Havasi Dominika/ Csiga-Ház Keszü
17.20

 

UP3 csoport
1,Darabos Dalma,Kulik Noémi,Németh Boglárka, Kasza Melinda,
Hamvas Réka/Bártfa csoport 23.40
2,Juhász Katalin,Balázs Maja, Fülöpp Csenge,Gulyás Dzsenifer,Búzás
Panna,Taliga Kíra, Jávorcsik Boglárka/PSSE 22.20
3,Megyeri Gréta, Kaufmann Hanna,Virág Melinda,Csák Nóra/ Csiga-Ház
Keszü 21.70
4,Burján Dóra,Sarkadi Rebeka,Bohn Noémi,Schaffer Laura/Csiga-Ház
Magyarszék 18.50

 

UP2 egyéni
1,Töreki Bianka / Bártfa Pécs 23.70
2,Lengyel Dorottya/ Bártfa Pécs 22.50
3,Zell Eden Hanna/Csiga-Ház Mecseknádasd 19.00

 

UP2 páros
1,Lengyel Dorottya,Töreki Bianka,/ Bártfa Pécs 22.50
2,Merkl Nóra, Horváth Petra/ PSSE 21.30
3,Dávid Klaudia,Zell Eden Hanna/Csiga-Ház Mecseknádasd 20.30

 

UP2 trió
1,Kolontári Évi- Patkó Csenge- Didici Sára / Csiga-Ház Keszű 20.90
2,Merkl Nóra, Horváth Petra, Németh Viktória/ PSSE 19.50

 

UP2 csoport
1,Hegedűs Bettina, Zell Julien Maxim, Zell Eden Hanna, Dávid Klaudia
/Csiga-Ház Mecseknádasd 20.20

 

Basic
UP4 egyéni

1,Kaufmann Hanna/Csiga-Ház Keszü 15.40
2,Megyeri Gréta/Csiga-Ház Keszü 15.30
3,Virág Melinda/Csiga-Ház Keszü 14.20
4,Csák Nóri/Csiga-Ház Keszü 13.80

 

UP3 trió
1,Sebők Luca, Braida Fanni, Pukli Réka/ PSSE 20.20
2,Kövesdi Méda,Megyeri Gréta,Virág Melinda /Csiga-Ház Keszü 19.80
3, Csák Nóra, Kaufmann Hanna, megyeri Gréta / Csiga-Ház Keszű 19.00

 

 

UP2 egyéni
1,Berecz Diána/Csiga-Ház Pécs 13.60
2,Patkó Csenge/Csiga-Ház Keszü 13.30
3,Didici Sára/Csiga-Ház Keszü 12.60
4,Kolontári Éva / Csiga-Ház Keszű 12.30

 

UP2 páros
1,Didici Sára, Kövesdi Méda / Csiga-Ház Keszü 20.50
2,Kolontári Éva,Patkó Csenge/ Csiga-Ház Keszü 19.30

 

UP2 csoport
1,Székely Virág, Lippai Anita, Ádám Alexandra, Horváth Petra, Rofsics
Anna, Papp Dominika/PSSE 19.40

 

Sportaerobik
UP3 egyéni

1,Mogyorósi Cintia/ Ritmus Szarvas 13.90
2,Kőrösi Luca/ Ritmus Szarvas 13.55
3,Kendra Bettina/ Ritmus Szarvas 13.30
4,Szopka Vanessza /Ritmus Szarvas 13.00
5,Mogyorósi Dzsenifer /Ritmus Szarvas 12.80

 

UP3 trió
1,Kendra Bettina,Szopka Vanessza,Jónás Márió 13.00

 

UP3 csoport
1,Mogyorósi Cintia,Mogyorósi Dzsenifer,Csernus Sára,Kőrösi Luca6
Ritmus Szarvas 12.15

 

UP2 egyéni
1,Kasnyik Kinga/Ritmus Szarvas 15.50
2,Kövesdi Méda/ Csiga-Ház Komló 15.40
3,Csekő Nikol/ PSSE 15.20
4,László Laura/Csiga-Ház Komló 14.60
5,Králik Fanni/Ritmus Szarvas 13.95
6,Pető Nikolett/Csiga-Ház Helesfa 13.80

 

UP2 fiú egyéni
1,Jónás Márió/ Ritmus Szarvas 14.10
2,Pados Richárd / Csiga-Ház Pécs 13.75

 

UP2 páros
1,Králik Fanni,Kasnyik Kinga/ Ritmus Szarvas 14.05
2,László Laura, Pados Richárd/Csiga-Ház Pécs 13.25
3,Pető Nikolett,László Laura /Csiga-Ház Pécs 13.20

 

UP1 egyéni
1,Szili Zsanett/Csiga-Ház Bicsérd 18.55
2,Fülöpp Petra/ PSSE 16.85
3,Gondos Alexandra/ Csiga-Ház Helesfa 14.35

 

UP1 fiú egyéni
1,Erdősi Dániel/Csiga-Ház Pécs 21.30

 

UP1 páros
1,Szili Zsanett-Erdősi Dániel/Csiga-Ház Pécs 19.15
2,Kasnyik Kinga,Kereszturszky Zita/ Ritmus Szarvas 16.30

 

UP1 trió
1,Szili Zsanett,Erdősi Dániel,Fülöpp Petra/Csiga-Ház Pécs/ PSSE 15.30

 

 

 

BaranyAerobik” 2011/12 versenykiírása

 

 

A verseny rendezője: Csiga-Ház Alapítvány

 

A verseny célja: Az aerobik sportág népszerűsítése.Utánpótlás biztosítása a versenysport számára, könnyített versenyszabályok segítségével.

 

 

A versenyek ideje: 2012. 01. 21. és 2012. 06. 09.

Helye: Mecseknádasd, Iskola tornaterme

A versenyen csak BaranyAerobik versenyengedéllyel indulhat a versenyző! / 1.000Ft/ év

Országos versenyengedéllyel rendelkező sportoló csak sportaerobikban versenyezhet!

Nevezési díj: 500Ft/ fő/ kat. Minden versenyző érem és oklevél díjazásban részesül!

 

Kocsoportok: UP4; UP3;UP2; UP1; Felnőtt / ua. mint az országos versenyeken

 

Versenyszámok

 

CH, BA, SA versenyszámokban:fiú egyéni, leány egyéni, páros,trió, csoport8 4 főtő l...)

Sportaerobikban a csoport 6 fő, mint rendesen.

 

Versenyterület: 7x7 sportaerobiknál a nemzetközi szabályoknak megfelelően!

 

Gyakorlat ideje: CH-BA- 1.15-1-30 között SA szabályoknak megfelelően

 

Főbb elvek:

 

Nincs korlátozás a bemutatható gyakorlat számában. Ha akar 5 féle formációban is elindulhat egy versenyző.

A CH és BA teljesen átjárható. Lehetőség van arra, hogy akár egy versenyen elindul BA és CH egyéniben egyaránt, az egyéb variációkat nem is említem....

A gyakorlatok zenéje szabadon választható!

Ruházat egységes, tiszta, de különösebb rendszabályt nem hoztunk,úgyis mindenki szép akar lenni!

Hajviselet konty! Csillámpor lehetséges a hajban! Enyhe smink megengedett!

Harisnya csak a sportaerobikban kötelező!

 

Challenge: A Teréki Betti féle első ch gyakorlat az általunk használt gyakorlat.

 

 Használható az Aerobik Szövetség által ajánlott zene, de az edzők szabadon vághatnak zenét a gyakorlat számára. 

 

A gyakorlat koreográfiai része is megváltoztatható egyéni ötletek alapján, de az elemek nem, ill. a 4 sarkot és a versenyterület közepét a gyakorlat végrehajtása során érinteni kell!!!! Ez azért fontos, mert kezdő edzők is néhány ponton változtatnak, így elkezdődik a koreográfiai gondolkodás, az alkotás öröme jótékonyan hat az edzőkre és gyerekekre egyaránt. A változtatás mértékét úgy határoztuk meg, hogy felismerhető legyen az eredeti gyakorlat.

 

Basic-versenyszámokat nyitottuk a kcs számára.

 

Már BA gyakorlatnak számít az is, ha a CH gyakorlat koreográfiájába építik be a BA elemeket.

 A BA megint csak a CH-ra épül. Biztatjuk az edzőket új ötletek beillesztésére a gyakorlatba.

Zene szabadon választott 1.30+- 5 mp

Az elemek technikája nagyon fontos, itt már alkalmazzuk az elemekre vonatkozó minimum követelményeket és szankciókat. Aki BA-ban indítja gyerekeit az az elemeket is jó technikával tanítsa meg!

 

Sportaerobik-minden a nemzetközi szabályok szerinti, csak a versenyszámokat nyitottuk minden kcs. számára

 

Minden korcsoportbanban van egyéni, páros, trió és csoport pontosan amiatt, hogy a kollégáknak érdemes legyen dolgoznia, akár egy ügyes gyerekkel is.

 

A bírók a munkájukat díjazás nélkül végzik!

 

 

 


Nevezési határidő: 2012. 05. 15!!!!!!

Szólítási sorrendet itt tesszük közzé!

 

 

 

Sporttársi üdvözlettel: Hegyiné Tóth Lívia

Csiga-Ház alapítvány elnöke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eredmények: Mecseknádasd 2011. 06. 05.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH MINI leány egyéni:

1.-20.7-Csák Nóra-Csiga-Ház Keszü

2.-19.3-Sarkadi Rebeka/ Csiga-Ház Magyarszék

3.-17.8-Kaufman Hanna/ Csiga-Ház Keszü

4.-17.1-Odrobina Zsófia/ Csiga-Ház Pécs

5.-16-Korb Eszter/ Csiga-Ház Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

CH MINI páros:

 

1.-19.7p-Ocsovai Rozi,Csák Nóra/ Csiga-Ház Keszü

2.-19p-Sarkadi Rebeka,Dániel Mirella/Csiga-Ház Komló

3.-16.4-Korb Eszter,Odrobina Zsófi/ Csiga-Ház Pécs 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP3 fiú egyéni:

 

 

 

1.-18.8-Szujó Alexander/ Csiga-Ház Szentlőrinc

 

 

 

2.-18.5-Hertenstein Máté/ Csiga-Ház Szentlőrinc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP3 egyéni:

 

1.-22p-Karner Vanda/Soproni TC

2.-22p-Bándi Dominika/Soproni TC

3.-21.1-Boda Brigitta/Soproni TC

4.-20.9-Didici Sára/ Csiga-Ház Keszü

5.-20.8-Ocsovai Rozi/ Csiga-Ház Keszü

6.-18.6-Csima Georgina/ Bártfa Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP3 páros:

 

 

 

 

 

 

1.-21.3-Boda Brigitta,Ilarie Ivonn/ Soproni TC

2.-20.7-Vida Csilla, Rangos Panna/ Sportaerobik Egyesület Pécs

3.-20.4-Kalló Brigitta,Kanyó Rebeka/Soproni TC

4.-19.5-Kasza Melinda,Németh Boglárka/Bártfa Pécs

5.-19.4-Darabos Dalma-Kulik Noémi/ Bártfa Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP3 trió:

 

1.-20.6p-Kenyeres Kata,Taliga Kíra,Búzás Panna/ Sportaerobik Egyesület Pécs

2.-20.5p-Didici Sára,Ocsovai Réka, Kövesdi Méda/Csiga-Ház Keszü

3.-19.7p-Darabos Dalma,Kulik Noémi,Kasza Melinda/ Bártfa Pécs

4.-17.4p-Ocsovai Rozi,Csák Nóri,Kaufman Hanna/ Csiga-Ház Keszü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP3 csoport:

 

1.-20.6-Lippai Anita, Székely Virág, Horváth Petra, Papp Dominika, Rofrits Anna, Ádám Alexandra/ Sportaerobik Egyesület Pécs

2.-20.2-Boda Brigitta,Kalló Brigitta,Kanyó Rebeka,Illarie Ivonn/ Soproni TC

3.-19.5-Kenyeres Kata, Kenyeres Dóra, Búzási Panna, Taliga Kíra, Takács Dalma,Jávorcsik Bogi/ Sportaerobik Egyesület Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP2 egyéni:

 

 

 

1.-21.9-Fülöpp Petra/ Sportaerobik Egyesület Pécs

 

 

 

2.-21.7-Csekő Nikol / Sportaerobik Egyesület Pécs

 

 

 

3.-21p-Kőszegi Alexandra/ Sportaerobik Egyesület Pécs

 

4.-19.3-Kenyeres Réka/ Sportaerobik Egyesület

 

 

5.-19p-Görgőy Kata Zsófi/ Csiga-Ház Pécs

 

6.-18.7-Berecz Diána/ Csiga-Ház Pécs

7.-17.8-Lusztig Annamária/ Csiga-Ház Pécs

8.-15.5-Lusztig Viktória/ Csiga-Ház Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP 2 páros:

 

1.-20.6-Böröczk Eszter,Madarász Eszter/Soproni TC

2.-19.6-Töreki Bianka,Lengyel Dorottya/ Bártfa Pécs

 

 

3.-19.5-Görgőy Kata Zsófia,Berecz Diána/ Csiga-Ház Pécs

 

4.-19.1-Pukli Réka, Braida Fanni/ Sportaerobik Egyesület Pécs

5.-18.8-Patkó Csenge,Kolontári Éva/Csiga-Ház Keszü

6.-17.2-Lusztig Annamária,Lusztig Viktória/Csiga-Ház Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP2 trió:

 

1.-20.6p-Töreki Bianka,Lengyel Dorottya,Ökrös Tímea/ Bártfa Pécs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CH UP2 csoport:

 

 

 

1.-21.9p - Csekő Nikol, Kőszegi Alexandra, Rónai Bianka, Fülöpp Petra/ Sportaerobik Egyesület Pécs

 

 

 

2.-21p-Németh Viktória, Wajandt Dominika, Horváth Petra, Merk Nóra, Molnár Rebeka,Erdősi Kinga/ Sportaerobik   Egyesület Pécs

 

 

 

 

 

1. -16,4p-Nagy Karolina/ Soproni TC

 

 

2.-16.1p-Ősze Rebeka/ Soproni TC

 

3.-16p-Kövesdi Méda/ Csiga-Ház Keszü

4.-13.9-Patkó Csenge/ Csiga-Ház Keszü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP3 páros:

 

 

 

1.-16.8p--Nagy Karolina, Ősze Rebeka/ Soproni TC

 

2.-16p- Bándi Dominika,Karner Vanda/Soproni TC

3.-14p-Ocsovai Réka, Kövesdi Méda/Csiga-Ház Keszü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP3 trió:

 

1.-13.8p-Ocsovai Réka,Patkó Csenge,Kövesdi Méda/ Csiga-Ház Keszü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP3 csoport:

 

 

 

1.17.5p-Bándi Dominika,Ősze Rebeka,Nagy Karolina,Karner Vanda/ Soproni TC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP2 egyéni:

 

1.-14.5p-Kolontári Éva/ Csiga-Ház Keszü

2.-13p-Gondos Alexandra/ Csiga-Ház Helesfa

 

 

3.-12.8p-Pető Nikolett/ Csiga-Ház Helesfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP2 páros:

 

 

 

1.15.5p-Pető Nikolett,Gondos Alexandra/ Csiga-Ház Helesfa

 

 

 

2.-15.3p-Böröczk Eszter,Madarász Eszter/ Soproni TC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BA UP1 egyéni:

 

1.-19.1-Pataki Júlia/ Soproni TC

2.-18.7p-Szabó Krisztína/ Soproni TC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SA UP3 fiú egyéni:

 

 

 

1.-13.4p- Jónás Márió/ Ritmus Szarvas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SA UP3 leány egyéni:

 

1.-17.1p-Kövesdi Méda/ Csiga-Ház Pécs

2.-16p-Mogyorósi Cintia/ Ritmus Szarvas

3..-15.8p-Bedekovics Andrea/ Ritmus Szarvas

4.-15.2p-Dániel Mirella/ Csiga-Ház Komló

5.-13.9p-Kendra Bettina/ Ritmus Szarvas

 

 

6.-12.9p-Kőrösi Luca/ Ritmus Szarvas

 

7.-12.9p-Szappanos Laura/ Ritmus Szarvas

8.-11.7p-Nagy Gál Laura/Csiga-Ház Komló